Haberler

FUTBOLCUMUZ ABDULKADİR ÖZDEMİR, MEDYA MERKEZİMİSE KONUK OLDU


06/07/2020

Play-Off oynatılmazsa bizim için hayal kırıklığı olur

“Sezon başından beri Play-Off’a kalmayı hedefliyoruz. Çok mücadele verdik. Şuanda Play-Off potasının içerisindeyiz. Hem kulübün hem de bizim kariyerimiz açısından Play-Off’ların oynanmasını istiyoruz”

Hekimoğlu Trabzon FK takımımızın futbolcusu Abdulkadir Özdemir medya merkezimize konuk oldu. TFF’nin Play-Off’lar konusunda vereceği kararı beklediklerini söyleyen başarılı orta saha oyuncumuz, “TFF 1.Lig oynanıyor. Ama 2.Lig’ler oynanmıyor. Bizim ligimiz tescil edildi. Ama biz Play-Off’ların oynanmasını istiyoruz. Biz aylarca çalıştık. Emek verdik. Hakkımız olan Play-Off’ların oynanmasını bekliyoruz” dedi.

TFF’nin Play-Off oynanmaması yönündeki kararın kendileri açısından hayal kırıklığı olacağını da belirten 29 yaşında tecrübeli futbolcumuz Abdulkadir Özdemir, “Bizim amacımız Play-Off’a kalmaktı. Bunu başardık.

Şimdi buradan da TFF 1.Lig’e çıkmayı hedefliyoruz. Hem kulübün hem de biz futbolcuların kariyeri açısından Play-Off oynanmasını istiyoruz. Aylarca bu günü bekledik. Hayal kırıklığına uğramak istemiyoruz” şeklinde konuştu.BAŞKANVEKİLİMİZ SUAT HEKİMOĞLU'NA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ


05/07/2020

Başkanımız Celil Hekimoğlu, Özel İmperial Hastanesi’nde Op. Dr. Çağatay Han Malkoç tarafından menisküs (atroskopi) ameliyatı olan Başkanvekilimiz Suat Hekimoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Başkanvekilimiz Suat Hekimoğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileten Başkanımız Celil Hekimoğlu, “Seni en kısa sürede aramızda görmek istiyoruz” dedi. Sağlık durumu iyi olan Başkanvekilimiz Suat Hekimoğlu ise, ziyaretin kendisine moral verdiğini ifade etti.PLAY-OFF HEYECANI YAŞAMAK İSTİYORUM


04/07/2020

Futbolcumuz Doğan Ateş, medya merkezimize TFF’nin vereceği karar öncesi açıklamalarda bulundu.

İlk kez Play-Off heyecanını yaşamak istiyorum

“8 aydır emek harcıyoruz. Amacımız Play-Off’lara kalmaktı. Bu hedefimize ulaştık. Şimdi TFF’nin vereceği Play-Off oynansın kararını bekliyoruz. Çünkü ben hayatımda ilk kez Play-Off heyecanı yaşamak istiyorum”

Hekimoğlu Trabzon FK takımımızın futbolcusu Doğan Ateş, TFF’nin alt ligler ile verdiği ve vereceği karar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Adalet açısından 2 ve 5’inci sıradaki takımların Play-Off oynaması ve hak edenin TFF 1.Lig’e çıkması gerektiğini ifade eden Doğan Ateş, “TFF’den Play-Offl’ların oynanması yönünde karar çıkacağını düşünüyorum ve istiyorum” dedi.

1 aydır karar beklediklerini de söyleyen Doğan Ateş, “8 aydır ligde emek harcıyoruz. Amacımız Play-Off’lara kalmaktı. Bu hedefimize ulaştık. Ben de Hekimoğlu Trabzon takımına hedefleri olduğu için ve Play-Off oynama hedefim olduğu için geldim. Ben hayatımda ilk kez Play-Off oynayacağım. Bunun elimden alınmasını istemem. Ben ve arkadaşlarım Play-Off kararı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.PLAY-OFF HAKKIMIZ GASP EDİLMESİN


03/07/2020

“Yönetim, teknik heyet ve futbolcu olarak 1 yıllık emeğimiz var. Bu emeğimizin karşılığında da şuanda Play-Off potasındayız. Şimdi bu emeğimizin yok sayılmasını istemiyoruz. Çünkü Play-Off’ta en az diğer takımlar kadar iddialıyız ve Play-Off oynandığı zaman 1.Lig’e çıkacağımızı düşünüyoruz”

Kulübümüzle olan sözleşmesi 2 yıl daha uzatılan Teknik Direktörümüz Mustafa Alper Avcı, Medya Merkezimize önemli açıklamalarda bulundu. Başta Başkanımız Celil Hekimoğlu ve Futbol Şube Sorumlumuz Semih Hekimoğlu’na kendilerine olan güvenden dolayı teşekkür ettiğini ifade eden Avcı, “Geldiğimizde lige yeni çıkmış bir takım ve 17 tane yeni futbolcumuz vardı. Devre arasında yaptığımız revizyon ve aldığımız oyuncularla güzel bir başarı elde ettik. Ligdeki ilk yılımızda Play-Off potasında bulunuyoruz” dedi.

Yönetim, teknik heyet, futbolcular ve bu ailenin her bireyinin ayrı ayrı emek harcadığını da ifade eden Teknik Direktörümüz Alper Avcı, “Ama geldiğimiz noktada kulübümüz 1 yılda büyük mesafe kaydetti. Dışarıda birçok kulüpte çalıştım. Yüksek seviyeli takımlarda da görev yaptım. Ama Kulüp olarak geldiğimiz nokta iyi bir konumda. Bu konuda yönetimimize teşekkür ediyorum. Biz işimizi yapmaya çalıştık. Yönetim de fırsat verdi. Bizim de bu fırsatı değerlendirdiğimizi düşünüyorum. Şimdi bu birliktelik 2 yıl daha devam edecek. Teknik heyet olarak hiç sorun yaşamadık. Baskıyı hiç hissetmedik. Başkanımız ve yönetimimiz bu baskıya karşı bir duvar ördüler çünkü” ifadelerini kullandı.

Teknik direktörümüz Alper Avcı, TFF’nin alt ligler hakkında verdiği kararı da değerlendirdi. Avcı şu ifadeleri kullandı: “18 Mart’ta ligler iptal edildi. 18 Haziran’da başlanacağı söylendi. Sonrasında 18 Temmuz’a ertelendi. Geçen hafta 18 Temmuz’da başlayacağı ve kısa sürede programın yapılacağı ifade edildi. Ama maalesef 2-3 gündür statünün dışına çıkarak farklı ve adaletsiz kararlar alınıyor. Ligler tescil edildi. Tamam 1’inci sıradaki takımlar çıktı. 2,3,4 ve 5’inci sıradaki takımlar Play-Off oynayacaktı. Biz bu kararın açıklanmasını bekliyoruz”

“Eğer böyle bir karar değil de ‘İlk 2’ler çıkacak. Diğerleri için lig bitti’ kararı alınırsa bu adaletsizlik olmuş olacak. O zaman bizim gibi büyük yatırımlar yapmış ve Play-Off için mücadele etmiş, büyük emekler harcamış takımların emekleri gasp edilecek. Bizim sezona başlarken hedefimiz Play-Off’tu. Bu amacımıza ulaştık. Sonuçta Play-Off oynayacaksın. Kariyer anlamında da etkili bir ortam olacak. Futbolcuların geleceği açısından da önemli. Play-Off’ta farklı bir duygu var. Farklı ortam olacak. Her anlamda kulüp, teknik heyet ve futbolcu olarak bu duyguyu yaşamak istiyoruz. Bu hakkımızı da istiyoruz. Play-Off’lar oynatılmadığı zaman hakkımız gasp edilmiş olacak. Bu hakkımızın gasp edilmesini istemiyoruz. Herkes gibi ben de kendi takımımı 1.Lig’e yakıştırıyorum.

Play-Off’ların oynanması yönünde karar bekliyorum. Çünkü her takım gibi ben de bizim takımımızın en az diğer takımlar kadar Play-Off’ta iddialı olacağını söylüyorum” “Ayrıca TFF Başkan Vekili Ali Düşmez’in, ‘Türkiye Kupası finalini seyircili oynatmak istiyoruz’ açıklaması var. Eğer bir müsabaka seyircili oynanacak hale geldi ise o zaman neden Play-Off’lar oynatılmasın. Bu açıklama yapılırken, TFF’nin liglerimizi tek şehir, tek maçı Play-Off oynatılmasını dahi kabul etmemesi akla mantığa uygun değil. Burada bir tezatlık söz konusu oluyor”BAŞKAN GENÇ'TEN KULÜBÜMÜZE ZİYARET


28/06/2020

Başkan Genç, Hekimoğlu Trabzon FK'yı ziyaret etti

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu ve yönetim kurulu üyelerini, yapımı yeni biten tesis binasında ziyaret etti.

Trabzon Ortahisar İlçe Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek başarılar diledi. Modern tesis binasını gezen ve bilgi alan Başkan Genç, Hekimoğlu Trabzon FK'nin kendilerini gururlandırdığını belirterek, "Geçtiğimiz sezon şampiyon oldunuz ve bizlere haklı bir gurur yaşattınız.

Bu sezon da aynı başarıyı sizlerden bekliyoruz. Böyle güzel bir yönetim ve teknik ekibe sahipsiniz, bu bir kulüp için çok önemli. Ligin geri kalan bölümünde kazasız, sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyorum" dedi.

Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Ahmet Metin Genç'e 61 numaralı forma hediye etti.MUSTAFA ALPER AVCI İLE DEVAM


28/06/2020

Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu, Kulüp Başkan Vekili Suat Hekimoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanan yeni tesislerde düzenlenen imza töreninde Teknik Direktör Mustafa Alper Avcı, Hekimoğlu Trabzon FK ile olan sözleşmesini iki yıl daha uzattı.

Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu, imza töreninde yaptığı konuşmada, "Hocamızın yürürlükte olan sözleşmesi bu sezon sona eriyordu. Kendisiyle iki yıl daha sözleşme imzalamış bulunmaktayız. Hekimoğlu Trabzon FK yönetimi olarak yeni çıktığımız TFF 2. Lig’de sezona başlarken play-off hedefi koymuştuk. Yıl içinde yeni bir takım olmamız dolayısıyla uyum problemleriyle bazı sıkıntılı süreçler yaşadık. Ancak biz hocamıza ve ekibine inanarak hep destekledik. Sonuçta takımımız ligin bitimine 6 hafta kala hedefe çok yaklaşmış durumda" ifadelerini kullandı.

“Hekimoğlu Trabzon FK’nın hedefi 1. Ligdir”

Teknik Direktör Mustafa Alper Avcı’nın başarıya aç, disiplinli, mütevazı, uyumlu ve çalışkan kişiliğiyle tam da kulüp yapısına uygun bir karakter olduğunu belirten Hekimoğlu, “Yönetimimizde istikrar ve süreklilik anlayışı bizi hocamızla yeni anlaşmada buluşturmuştur. Hocamız Mustafa Alper Avcı ile iki yıllık sözleşme yaparak yeni hedefler koyuyoruz. Artık Hekimoğlu Trabzon FK'nın hedefi 1. Lig’dir” dedi.

Başkan Vekili Suat Hekimoğlu: “Hocamızla 2. Lig'de başaralı olduk”

Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkan Vekili Suat Hekimoğlu ise Mustafa Alper Avcı ile TFF 2. Lig’de başarılı olduklarını dile getirerek, “Kulübün yapısına çok uygun bir karakteri var. Kendisini çok seviyoruz. Bizi TFF 2. Lig’de başarılı kıldı. İnşallah çıkmayı hedeflediğimiz TFF 1. Lig’de hocamızla devam etmek istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Mustafa Alper Avcı: “Kendimi ailenin bir ferdi olarak görüyorum”

Geçtiğimiz sezondan itibaren Hekimoğlu Trabzon FK’da görev yaptığını belirten Teknik Direktör Mustafa Alper Avcı, ”Bu güven ve duygular benim içim çok samimi. Bu kulübün bir antrenörü değil, bu ailenin bir ferdi olarak konuşuyorum. Başkanımıza ve yönetim kurulumuza çok teşekkür ediyorum. Niyetler bir olduktan sonra Allah da bizim yanımızda olacaktır. Allah’ın izniyle de bu takımı biz 1. Lig'e çıkartacağız. Hak ettiği yerde inşallah uzun yıllar birlikte olacağız” diye konuştu.

İmza töreninde ardından fotoğraf verdiler
Düzenlenen imza töreninin ardından Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teknik Direktör Mustafa Alper Avcı ile birlikte teknik ekipte yer alan antrenörler fotoğraf verdiler.HEDEFE DOĞRU


15/06/2020

Devre arası transfer döneminde Galatasaray’dan gelerek 1,5 yıllığına kulübümüzle sözleşme imzalayan genç kaleci Batuhan Ahmet Şen, medya merkezimize konuştu.

Pandemi sürecini İstanbul’da ailesinin yanında geçirdiğini ifade eden Batuhan, “ İstanbul gibi büyük metropollerde antrenman yapma şansınız çok az oluyor. Evde kendi imkânlarımla çalışarak formumu korumaya çalıştım. Ama yeterli değil. Kaleci, her zaman iyi antrenman yapmalı. Kendimi çok çalışarak en kısa zamanda toparlayacağım” dedi.

Yetenekli kaleci, “ Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduktan sonra hemen forma şansı bulduğunu, resmi maç oynayarak her geçen gün önemli mesafeler katettiğini söyledi. Batuhan, “ Galatasaray’dan Hekimoğlu Trabzon FK’ya gelmek benim için çok doğru bir tercih oldu. Galatasaray’da her gün çok iyi antrenmanlar yapsam da resmi maç oynamadığınız zamanlarda kendini geliştirmeniz çok zor olur. İyi bir kaleci olabilmek için genç yaşta kaleye geçip tecrübe kazanmanız gerekiyor.

Çok şükür; Hekimoğlu Trabzon FK ’da bu fırsatı yakaladım. Bana göre iyi maçlar çıkardığımı düşünüyorum. Tam her şey yolunda giderken pandemi süreci, aksamalara neden oldu. Bütün futbolcular gibi bizlerde en kısa zamanda eksiklerimizi giderip, hedeflerimizi yakalamaya çalışacağız” dedi.MAÇLARI BEKLİYORUZ


11/06/2020

Takımımızın başarılı savunma oyuncusu Emre Akgün, medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Yetenekli futbolcu, “ herkes gibi bizlerde Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıklayacağı maç takvimini bekliyoruz. Dileğimiz maçlarını bir an önce oynanması ve ligin sağlıklı bir şekilde neticelenmesi” dedi.

Sezon başından bu yana yaşadığı ufak tefek sakatlıklar yaşadığını ifade eden Emre Akgün, bu yüzden çok fazla forma şansı bulamadığını söyledi. Emre,” hazırlık kampından bu yana da bazı sakatlıklar yaşadım. Tedavi olup sahalara döndüğüm maç eksikliğim oldu.

Buna rağmen forma giydiğim müsabakalarda elimden geleni yapmaya çalıştım. Allah’a şükürler olsun şu an hiçbir sorunum yok. Pandemi sürecinde antrenmanlarımı aksatmadan tesislerimizde sürdürdüm. Kendimi çok formda hissediyorum” dedi.BAŞARIYA AÇIZ


08/06/2020

Takımımızın başarılı orta saha oyuncusu Musa Caner Aktaş, medya merkezimizin sorularını cevaplandırdı. Genç yetenek, “başarıya aç bir takımız. Kısa sürede önemli işlere imza atmak istiyoruz” dedi.

Hekimoğlu Trabzon FK forması altında iyi bir sezon geçirdiğini ifade eden Caner, “2. Ligde ilk senesi olan bir takım olmamıza rağmen güzel işler çıkardık. Yarıştan kopmayarak hep play-off’un içinde kalmayı başardık. Zaman zaman istenmeyen sonuçlar aksakta kısa sürede toparlanmasını bildik. Galibiyet serileri oluşturduk. Tam her şey rayına girmişken, pandemi belasıyla karşı karşıya kaldık. Liglerin yeniden başlayacak olmasıyla birlikte içimizdeki heyecan ve coşku arttı. Şimdi nefeslerimizi tutmuş ligin start almasını bekliyoruz” dedi.

Gol atmayı ve attırmayı sevdiğini dile getiren Caner Aktaş, “. 2.Ligde 2 yıldır forma giyiyorum. Bugüne kadar oynadığım maçlarda toplamda 24 golüm bulunuyor., Hekimoğlu Trabzon FK formasıyla bu sezon rakip fileleri 6 kez havalandırdım. Takımımın galip gelmesine katkı sağlamak benim olağanüstü şekilde mutlu ve motive ediyor” dedi.BURADA OLMAKTAN MUTLUYUM


07/06/2020

Takımımızın genç savunma oyuncularından Oğuzhan Açıl, medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Trabzonspor alt yapısında yetişen, A takımda profesyonel olduktan sonra Kulübümüze transfer olan Oğuzhan, Hekimoğlu Trabzon FK formasını giydiği için çok mutlu olduğunu söyledi. “Bir Trabzonlu olarak hem Trabzonspor alt yapısında yetişmiş olmak hemde Trabzon’un en güzide takımda forma giymek benim için son derece onur verici bir durum” diyen yetenekli futbolcu, Hekimoğlu Trabzon FK’ya gelerek en doğru kararı verdiğini söyledi.

Trabzonlu bir futbolcu olarak, Trabzon futbolunun alt yapısında bulunan bütün oyuncuları temsil ettiğini ifade eden genç futbolcu, “ Trabzon önemli bir futbol kenti. Hemen hemen her ailede futbol oynayan kişiler var. Özellikle bu bölgede yetişen sporcuların yine bu bölgedeki takımlarda forma giymesi bizler için çok önemli. Trabzon futbolunun dışa açılımı ancak kendi değerlerini ön plana çıkararak olacaktır. Trabzonspor bunun en güzel örneği” dedi.

Hekimoğlu Trabzon FK forması altında şampiyonluklar yaşamak istediğini vurgulayan Oğuzhan Açıl,” Hekimoğlu Trabzon FK Yönetim Kurulu bana göre çok şeyi hak ediyor. Mükemmel tesislerimiz var. Bir profesyonel takımda olması gereken her şeye sahibiz. Burada bize düşen şey, çok çalışıp takımımızı bir üst lige taşımak. Onun için var gücümüzle hedefimizi kovalayacağız” dedi.KAMUOYUNA DUYURU


07/06/2020

Kulüp yardımcı antrenörü ile masörümüzün Sağlık Bakanlığı Covid-19 rehberi doğrultusunda alınan ve değerlendirme aşamasında olan test sonuçları negatif çıkmıştır.

Bu sonuçlarla birlikte kulübümüzde hiçbir vakaya rastlanmamış olup, bundan sonraki süreçte de gerekli bütün izolasyon önlemleri alınmış olup, Kulüp Sağlık kurulumuz tarafından büyük bir titizlik ve disiplin içinde süreç yönetilmektedir.ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM


05/06/2020

Takımımızın altyapısında yetişen ve devre arasında A takım kadrosuna kattığı genç futbolcumuz Miraç Altıntaş, “hedefimiz eksiklerimi giderip, Hekimoğlu Trabzon FK’nın değişmez futbolcusu olmak. Bunun için çok çalışıyor, takımdaki ağabeylerimi örnek alıyorum” dedi.

İlk profesyonelliğimi Hekimoğlu Trabzon FK’nın alt yapısında yaşamanın kendisi için gurur verici bir olay olduğunu ifade eden yetenekli futbolcu, “ her futbolcunun gönlünde profesyonel olmak yatar. Ben ilk aşama olarak bunu yakaladım. Asıl iş bundan sonra başlıyor. Çok çalışmam ve sabırla ilerlemem gerektiğini çok iyi biliyorum. Forma şansı bulunca da bunu en iyi şekilde değerlendirip, aşama aşama ilerlemek istiyorum. Takımdaki hocalarım ve ağabeylerim bana çok yardımcı oluyorlar. Onlardan çok şey öğreniyorum. Kendilerine desteklerinden çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hekimoğlu Trabzon FK’da uzun yıllar futbol oynamak istediğini belirten Miraç, “Kulübümü çok seviyorum. Çok güzel ve samimi bir aile ortamımız. Yönetim kurulumuzun her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünüyorum. En büyük arzum, zaman ilerledikçe bu takımın değişmez oyuncusu olabilmek ve şampiyonluk kupası kaldırabilmek” dedi.KAMUOYUNA DUYURU


04/06/2020

Kulübümüz tarafından Trabzon Özel İmperial Hastanesi’nde, bugün teknik ekip ve çalışanlarımızın muayeneleri yapılmıştır. Sporcularımızın yapılan detaylı tetkiklerisonucunda herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmamıştır. Kulüp yardımcı antrenörümüz ve masörümüzün test sonuçları Covit-19 şüphesiyle yakından incelemeye alınmış olup, test sonuçları beklenmektedir. Kulüp sağlık kurulumuz pandemi sürecini yakından takip etmektedir.

Sporcu, teknik heyet ve personelimizin muayeneleri hastanede yapıldıktan sonra tesislere girişleri sağlanmıştır. Tesislerimizde her türlü temizlik ve ilaçlama çalışmaları yapılmış olup, gerekli medikal ürünler temin edilerek, olası aksiliklere karşı üst düzey önlemler alınmıştır.

Kulübümüz Pandemi süreci başladığından bu yana büyük bir disiplin ve hassasiyet içerisinde süreci yönetmiş olup, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan bütün imkanlarını seferber etmiştir. Bundan sonraki dönemde de aynı disiplin ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürecektir.

Bu süreçte hizmet ve desteklerinden dolayı, Trabzon Özel İmperial Hastanesi doktor, yönetici ve personeline teşekkürlerimizi sunuyoruz.FUTBOLU ÇOK ÖZLEDİM!


04/06/2020

Takımımızın başarılı orta saha oyuncusu Samet Yalçın, “futbolu çok özledim. Bir an önce Liglerin başlamasını istiyorum” dedi.

Pandemi dolaysıyla Lige verilen arada, futbolu hasret kaldıklarını dile getiren yetenekli futbolcu, “ hayatımda futboldan hiç bu kadar uzak kalmamıştım. Zaman zaman Lig maratonu içinde bunaldığımız zamanlar oluyordu. Fakat işimizin değerini bu zaman zarfında daha iyi anladık. Sürekli yeşil sahalarda olduğumuz için bunu fark edemiyorduk. Ayrı kalınca sevgimiz tavan noktada ortaya çıktı “ dedi. icraat yapmanın zamanı” dedi.HEYECAN YENİDEN BAŞLIYOR


01/06/2020

Pandemi dolaysıyla Lige verilen aradan sonra yeniden topbaşı yapacak olan takımımızın forvet oyuncusu Muhammet Haşim Çoban, “ özlem sona eriyor. Yeni başarılar için, yeni bir başlangıç yapacağız” dedi.

M. Haşim Çoban, “ Lige verilen ara bizleri bayağı üzmüştü. Artık maraton yeniden başlıyor. Bundan sonra bizlere düşen en büyük görev çok çalışıp, iyi dinlenip tamamen futbola odaklanmak. Bizlere güvenip bu takıma transfer edenler, sahada formayı verip mücadele etmememizi isteyenlerin tek isteği bu. Bizlerde şampiyonluk istiyoruz. Bir üst ligi hedefliyoruz. O zaman konuşmanın değil, icraat yapmanın zamanı” dedi.BİZ HAZIRIZ


29/05/2020

Takımımızın yetenekli savunma oyuncularından Miraç Acer,” Ligi iki aşamalı olarak düşünürsek bizim için öncelik play-off’lara kalabilmekti. Bunu büyük oranda başardık. Şimdi ise ikinci aşama olarak play-of’ları şampiyon olarak bitirmek arzusundayız” dedi.

Uzun bir süredir Hekimoğlu Trabzon FK formasını giyen ve gösterdiği performans ile göz dolduran başarılı sağbek oyuncumuz Miraç Acer, “sezon başı belirlediğimiz hedeflere adım adım yaklaşıyoruz. Öncelikli hedefimiz Play-off’la kalmaktı. Şimdi ise ikinci hedef olarak şampiyonluk amaçlıyoruz. Takım arkadaşlarım her şeyin bilincinde. Trabzon’da takım antrenmanlara başladığımızda arkadaşlarımızla birlikte daha iyi kenetlenip bu hedefimizi sonuna kadar zorlayacağız” dedi.

Miraç Acer, “ TFF’nin Liglerin yeniden başlayacağını açıklamasının ardından daha düzenli ve disiplinli bir çalışma içinde girdik. Takımdaki bütün arkadaşlarımız, fiziksel formlarını korumaya azami düzeyde gayret gösterdiler. Antrenmanlara takım halinde başladığımızda sorun yaşayacağımızı düşünmüyoruz. Yönetim Kurulumuz pandemi sürecini çok iyi yönetti. Bizler için her türlü önlemi alternatifli bir şekilde almış durumdalar. Bu konuda kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bundan sonra iş bize düşüyor.
Bizlere güvenenleri mahcup etmek istemiyoruz. O yüzden, Lig yeniden başlamış gibi, aynı istek ve disiplinde çalışmalarımızı sürdürüp, amacımıza ulaşmak istiyoruz” dedi.AVRASYA ÜNİVERSİTESİ'NE TIP VE HUKUK FAKÜLTESİ YAKIŞIR


28/05/2020

Kulüp Başkanımız Celil Hekimoğlu ve Başkan Yardımcımız Alper Bektaş Avrasya Üniversitesi’ni ziyaret etti. Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Ömer Yıldız tarafından karşılanan ikili yeni yapılan, Kaşüstü Yerleşke ’sinde incelemelerde bulundular.

Ziyaret ’ten duyduğu memnuniyeti dile getiren Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız, “ Avrasya Üniversitesi olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Üniversitemiz Pelitli, Yomra, Yalıncak ve Çimenli yerleşkelerinin ardından şimdide Kaşüstü Yerleşkesi ile beşinci yerleşkesini hizmete açmaya hazırlanıyor” dedi

“AVRASYA ÜNİVERSİTESİ’NE TIP FAKÜLTESİ YAKIŞIR”
Kulüp Başkanımız Celil Hekimoğlu ise yaptığı açıklamada, “ Avrasya Üniversite Bölgemiz İçin çok büyük bir ihtiyaca cevap veriyor. Kurucularına, değerli bilim insanlarına, öğrencilerine ve çalışanlarına Sayın Ömer Yıldız nezdinde, başarılar diliyorum. Burada şunu söylemeden geçemeyeceğim bölgemizde ihtiyaç duyulan Hukuk Fakültesi ve Tıp Fakültesi buraya yakışır. İnşallah bu fakülteler açılırsa daha da mutlu olacağız. Karadeniz bölgesinin tek vakıf üniversitesi olan Avrasya Üniversitemizi hayranlıkla izlemeye devam ediyoruz’’ dedi.İNANCIMIZ TAM


28/05/2020

Takımımızın başarılı savunma oyuncusu Bahadır Erol, medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Yetenekli solbek, “ takım halinde inandık. Allah’ın izniyle bu sezon bir üst lige çıkacağız” dedi.

Pantemi dolaysıyla lige verilen aranın son 15 günlük süreci Ege Bölgesinin turizm merkezlerinden Alaçatı’da geçiren başarılı futbolcumuz, günde çift antrenman yaparak lige hazırlanıyor. Lige verilen arada antrenman programını aksatmadan sürdürdüğünü dile getiren Bahadır, “ önce Samsun’a ailemin yanına gittim. Orada antrenmanlarımı istikrarlı bir şekilde devam ettim. Sonrasında Trabzon’a gelerek çalışmalarımı hız kesmeden yürüttüm. Son 15 gündür de Alaçatı’da hazırlıklarımı sürdürüyorum. Takım çalışmalarımızda başladığımızda da lige hazır hale geleceğiz.

Arkadaşlarımla her gün görüşüyorum. Herkeste ligin yeniden başlayacak olması dolaysıyla müthiş bir heyecan var. Bu istek ve arzumuzu lige yansıtabilirsek şampiyon olamamamız için hiçbir sebep yok. Buna yürekten inanıyoruz” dedi.BİZ HEDEFSİZ YAŞAYAMAYIZ


27/05/2020

Kulüp Başkanımız Celil Hekimoğlu İHA muhabiri Gökmen Şahin'in sorularını yanıtladı. İşte Hekimoğlu'nun yaptığı açıklamalar...

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Hekimoğlu Trabzon Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu, hedefsiz yaşayamayacaklarını belirterek, "Bundan sonra hedefimiz bir üst lig ama bu konuda çok aceleci değiliz" dedi.

Korona virüs nedeniyle çok zor bir süreç yaşadıklarını belirten Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu, "Bir yıl uğraşarak tesisimizi hazır hale getirdik. Çok kısa bir süre kullanabildik, arkasından bu pandemi süreci başladı. İnşallah geçecek ve geçtiği zamanda burası yine cıvıl cıvıl kaynayacak. A Takım ve altyapı derken 400 kişinin sirkülasyon yaşadığı bir alan burası. Eski günlere kavuşacağız inşallah. O günleri sabırsızlıkla bekliyoruz" dedi.

"Biz hedefsiz yaşayamayız"
Hedefsiz yaşayamayacaklarını belirten Başka Hekimoğlu, "Bizim olduğumuz yerde mutlaka bir hedefin olması lazım. Bu bizim iş hayatımızda da böyleydi. Olduğumuz yerden razı olmayı pek beceremedik. Geçen yıl biz kulübü aldığımız zaman hemen hedefi 2. Lig olarak kurmuştuk. Nasip oldu ilk yılımızda şampiyon olduk. Çünkü bu yapılanmamız 3. Lig'e sığmazdı. Çok kaliteli bir yönetim kurulumuz var ve Trabzon da bizi sahiplendi. İlk yılımızı şampiyonlukla kapatınca hemen tesisleşme hamlesine başladık. Tesisi olmayan bir kulübün hedefe gitme ihtimali yoktur. Şehre çok yakın bir yerde tesisimizi kurduk. Doğanın içinde hoş bir tesis oldu" ifadelerini kullandı.

"Hedefimiz 1. Lig ama çok aceleci değiliz" Hekimoğlu Trabzon FK olarak hedeflerinin TFF 1. Lig olduğunu belirten Celil Hekimoğlu, "Bundan sonra hedefimiz bir üst lig ama bu konuda çok aceleci değiliz. Ligde iyi durumdayız ve 3. sırada yer alıyoruz. Play-off oynayacağız. İyi sonuçlar alarak bir üst lige çıkmayı hedefliyoruz ama çok aceleci de değiliz. Bu bu yıl almak zorunda da değil, biz çok kısa hedefleri olan bir kulüp değiliz. Önemli olan her sene üzerine koyarak gidebilmek" şeklinde konuştu.

"Önümüzde Trabzonspor var" Trabzon'u Süper Lig'de temsil eden Trabzonspor'un bulunduğunu belirten Hekimoğlu, "Süper Lig'de şehrimizi temsil eden Trabzonsporumuz var. Biz arkada kalarak 1. lige yerleşebilirsek ne mutlu bize. Biz üreten bir kulüp olmak istiyoruz. Hedefimiz bu. Kulüpler kendi yağıyla kavrulmak zorunda. Süper Lig kulüplerinin durumu ortada. Bugün devlet desteğini çekse Süper Lig'de 5-6 takım kalır. Kulüplerimiz küçülmeye doğru gidiyor. Trabzonspor bunu başaran kulüplerden biri. Özellikle Ahmet Ağaoğlu başkanlığı döneminde Trabzonspor bunu laikiyle yerine getiriyor. Bugün İstanbul kulüpleri 50-60 milyon Euro transfer bütçesi yaparken, Trabzonspor 15 milyon Euro ile onların önüne geçmeyi başardı. Keşke bu 3-5 yıl önce yapılabilseydi Trabzonspor daha çok öne geçirdi" dedi.

"Üretemezsek burayı yönetemeyiz" Altyapıya çok önem verdiklerini belirten Hekimoğlu, "Altyapıda iki sahamız var. A Takım'da bir sahamız var. Bu konuda çok seçiciyiz. 14 tane hocamız var altyapıda, pandemiye kadar çok düzenli bir şekilde çalışıyorduk. Bu sene A Takıma bir oyuncu kattık. Her sene 3-4 tane oyuncu katacağımızı düşünüyorum. Buradan oyuncu satıp giderlerimizi de karşılaşacağımızı düşünüyorum. O olmazsa bu işi yürütemeyiz. Altyapıda üretken hale gelemezsek burayı yönetemeyiz. Bunu yapamazsak diğer kulüpler gibi borçlanırız. Bizim felsefemiz bu kulüp borçlanmayacak. Biz paramız kadar harcayacağız" açıklamasını yaptı.

"Pandemiye karşı tüm önlemlerimizi aldık" TFF 2. Lig'de maçların temmuz ayında oynanmasının planlandığını hatırlatan Hekimoğlu, "Biz liglerin oynanması taraftarıyız. Oynanmasın denildiğinde ise küme düşme olmasın deniyor. Düşme hattında düşme olmaz ise bu seferde liglerde şaibe olur. O yüzden liglerin oynanması taraftarıyım. Kuralları uyguladıktan sonra bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ligleri bitirebileceğimizi düşünüyorum. Takım olarak 8 Haziran'da toplanacağız ve ilk planda takımı tesislere almayacağız. Konaklama yapılacak olan yerde testleri yapıldıktan sonra testleri negatif çıkanları tesislere getireceğiz. Tesislerde çalışan personellerle birlikte burada 1 ay kamp yapacağız. Buradan kimse çıkmayacak ve içeride kimseyi almayacağız. Böylelikle burayı izole etmiş olacağız. Testlerinde sıkıntı olan olması halinde ise onları buranın dışında tutarak tedavilerini sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.LİGİN BAŞLAMASINI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM!


25/05/2020

Takımımızın genç savunma oyuncusu Onur Akdeniz, bayram tatilini geçirdiği Ayvalık’ta medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Yönetim Kurulumuzun devre arası transferde Akhisarspor’dan renklerine bağladığı 21 yaşındaki genç savunma oyuncusu Onur Akdeniz, Hekimoğlu Trabzon FK’da çok mutlu olduğunu söyledi. Bugüne kadar oynadığı müsabakalarda elinden geleni yapmaya çalıştığını ifade eden yetenekli futbolcu, Hekimoğlu Trabzon FK’da güzel işlere imza atmak istediğini söyledi. Onur, “Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduktan sonra çok kısa sürede takımla kaynaştım.

Hocam bana güvenerek forma şansı verdi. Bende bu şansı en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştım. Takım içeresinde arkadaşlığımız çok iyi. İyi bir yönetim ve teknik ekiple çalışıyorum. İdealleri olan bir futbolcu olarak bana sunulan bu imkanları en iyi şekilde değerlendirip, benden beklentisi olanlara karşı mahcup olmak istemiyorum. Lige verilen arada düzenli olarak antrenmanlarımı gerçekleştirdim. Trabzon’a fiziksel formunu korumuş bir futbolcu olarak döneceğim” dedi.

Pandemi sürecini Balıkesir’in Susurluk ilçesinde ailesiyle birlikte geçirdiği ifade eden Onur, 4 günlük bayram iznini fırsat bilerek Ayvalık’ta mini bir tatil yaptığını söyledi. Ligin başlamasını dört gözle beklediğini ifade eden genç futbolcumuz,” artık takım arkadaşlarımla antrenman yapmak istiyorum. Onları çok özledim. Futbolsuz geçen günlerimde yaptığım işin kıymetini daha iyi anladım. İnşallah pandemi sürecinde herhangi bir aksilik yaşamayız da Lige kaldığımız yerden devam ederiz. Ligin başlamasını büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.YARIŞ YENİDEN BAŞLIYOR!


23/05/2020

Kırmızı lacivertli ekibimizin genç yeteneklerinden Ali Aydemir, Ligin yeniden başlayacak olmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Lige verilen ara dolaysıya çok üzüldüğünü ifade eden genç futbolcu, “ büyük hayallerle başladığımız bir işi neticelendirememek beni çok üzdü. Uzun bir süre belirsizlik ortamı yaşadık. Sonunda Liglerin yeniden başlayacağını öğrendik. Bu beni ziyadesiyle mutlu etti. Bayram sonrasında arkadaşlarımızla bir araya gelip, yeniden antrenmanlarımıza başlayacağız. İnşallah yeni bir aksilik olmazda sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde ligi bitiririz” dedi.

Ali Aydemir, lige verilen arada ailesiyle birlikte bol bol vakit geçirdiğini belirterek, “ Özellikle anneannem ve dedem ile ilgilenme fırsatı buldum. Futbol dolaysıyla onlara çok zaman ayıramamıştım. Kendileriyle doya doya hasret giderdik “ dedi.

Ali Aydemir, “daha önce okumayı düşündüğüm fakat ihmal ettiğim kitaplarım vardı. Onları da okuma şansım oldu. Pandemi sürecini en olumlu şekilde geçirmeye gayret ettim. Anneme ev işlerinde yardım ettim. Börek açmayı öğrendim. Belki bu kadar boş bir vakti hayatımızın sonuna kadar bir daha bulamayacağız. Bu yüzden her olumsuzluğun olumlu yönlerini bulup, fırsata çevirmek gerektiğini düşünüyorum” dedi.ŞAMPİYON OLACAĞIZ !


20/05/2020

Takımımızın yetenekli orta saha oyuncusu Hakan Yavuz, Lige verilen arayı sürekli antrenman yaparak geçirdiğini dile getirerek, yeşil sahaları özlediğini ifade etti.

Pandemi dolaysıyla Lige verilen arayı Bursa’nın Gemlik ilçesinde ailesiyle birlikte geçiren başarılı futbolcumuz Hakan Yavuz, medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Play-off maçlarına motive oldukları bir süreçte Covid 19 virüsünün ortaya çıkmasıyla bütün hayatlarındaki bütün dengelerin alt üst olduğu vurgulayan Hakan Yavuz, “futbol konsantre ve devamlılık arz eden bir oyun. Ciddi bir yarış içinde, yoğun tempoda sezon sonundaki hedefinize doğru motive olmuş durumdasınız.

Her şeyin mükemmel gittiği bir ortamda, ortaya çıkan ve dünyayı etkisi altına alan bir virüs hayatınızın her alanını sekteye uğratıyor. Normal yaşantınızın yayında futbol hayatınızda da ciddi belirsizlikler ortaya çıkıyor. Ben ve futbolcu arkadaşlarım bu süreci çabuk kabullenip, antrenmanlarımıza ara vermeden devam ettik. Her ne kadar birada olamasak ta kendimizi zinde tutmayı başardık” dedi.

Önlerinde 6 Lig müsabakası ve zorlu bir play-off süreci olduğunu ifade eden Hakan, “Takım arkadaşlarımızla birlikte bir üst lige çıkacağımıza dair birbirimize söz verdik. Yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve bizler bunu fazlasıyla hak ediyoruz. Kulübümüzün yapısı bir üst Lig için bayağı müsait. Yeni Stadımızın bitmesiyle birlikte bütün eksiklerimiz tamamlanmış olacak. Bizlerde bu coşku, heyecan ve istek olduğu sürece bunu başaracağımıza inanıyoruz” dedi.

Bursa’da düzenli olarak antrenmanlarını sürdürdüğü dile getiren Hakan, “antrenmanlarımı aksatmadan her gün düzenli olarak yapıyorum. Bu zaman zaman zarfında bol bol kitap okuma fırsatı buldum. Ailemin evde olmadığı zamanlarda mutfakta yemek pişirmeye çalışıyorum. Fırsat buldukça da kentin uygun yerlerinde yürüyüş yaparak zamanım değerlendiriyorum. 15 Haziran’da Trabzon’da toplanarak antrenmanlara başlayacağız. Arkadaşlarımı ve onlarla beraber futbol oynamayı çok özledim. Ligin başlamasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.SABIRSIZLIKLA LİGİN BAŞLAMASINI BEKLİYORUZ!


17/05/2020

Takımımızın başarılı futbolcularından Ersel Aslıyüksek, "ligin yeniden start almasını dört gözle bekliyorum. Bunun için ara vermeden antrenmanlarımı sürdürüyorum” dedi.

Pandemi dolaysıyla lige verilen arayı Rize’nin Ardeşen İlçesinde bağlı Bayırcık köyünde ailesiyle birlikte geçiren Ersel, Kaçkar Dağı’nın eteklerinde ligin yeniden start almasını bekliyor. Vücudumu zinde tutmak için düzenli olarak antrenman yaptığını dile getiren tecrübeli futbolcu, "pandemi dolaysıyla lige ara vermek zorunda kaldık. Normalde Yalova’da yaşıyorum.

Fakat her an ligler başlayabilir diye, Trabzon’dan uzak kalmak istemedim. Bu yüzden memleketim Ardeşen’e gittim. Burada her gün düzenli bir şekilde antrenman yaparak kondisyonumu korumaya çalışıyorum. Boş vaktim çok olduğu için bol bol kitap okuyup, bölgemizin ana sazı olan kemençe çalmayı öğreniyorum. Doğada ve hayvanlarla vakit geçirip, gezintilere çıkıyorum. Buda beni çok mutlu ediyor” dedi.

İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğu ifade eden Ersel, "Ligde play-off heyecanı yaşadığımız bir dönemde verilen ara konsantremizi bozdu. Normal şartlarda lig bitmiş olacak belki de bugün bir üst lige çıkmış olacaktık. Fakat virüs her şeyi alt üst etti. Ama bizler profesyonel futbolcularız. Zaman, koşullar ve şartlar ne olursa olsun işimizi yapmak zorundayız. Kendimizi Federasyon’un açıkladığı takvimdeki maçlara motive etmeye çalışıyoruz. Bana göre şampiyonluğumuzu biraz tehir etmiş olduk. Allah’ın izniyle bu sene play-off maçları sonunda hedefimize ulaşmış olacağız. Şampiyonluk günün gelmesini büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum, dedi""HER ŞEYDEN ÖNCE SAĞLIK"


14/05/2020

Kulübümüzün tecrübeli futbolcularından Abdulkadir Özdemir, "insan sağlığından daha önemli bir şey yok. Pantemi sürecinin bir an önce sona ermesini ve normal hayata dönülmesini arzulamaktan başka bir temennimiz yok" dedi.

Takım olarak Play off sürecini yakaladıkları bir dönem de pantemi engeline takıldıklarını ifade eden Abdulkadir Özdemir, "Uzun yıllardır futbol oynayan birisi olarak, bu durumu da yaşadık. Burada insan sağlığından önemli hiçbir şey yok. Başarılar, şampiyonluklar her zaman elde edilebilir, fakat insan yaşamı bir daha geri gelmiyor. Toplumun bu dönemde tedbiri elden bırakmaması gerekiyor. Bilim kurulunun vermiş olduğu kararlara harfiyen uyarak bu virüs belasını hayatımızdan çıkarmalıyız” dedi.

Liglerin Temmuz ayı ortasında oynanacak olmasının iklim şartları dışında kendilerini etkilemeyeceğini ifade eden Özdemir, "futbolu yönetip yönlendirenler böyle karar aldı. Buna saygı duymak lazım. Demek ki şartlar bunu gerektiriyordu. Ligin normal şartlarında bitmesi ve play-off’ların oynanması adalet açısından önemli. Sporcuları etkileyecek olan tek şey Temmuz ayındaki iklim şartları. Bunu da çok tasa etmiyoruz. Yeter ki hiçbir sporcu kardeşimize bir şey olmasın. Ligi sağlıklı bitirelim. Tek arzumuz bu" şeklinde konuştu.ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR


06/04/2020

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronovirüs sebebiyle lige verilen arayı en zararla atlatmak isteyen takımımız, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kırmızı lacivertli ekibimiz, Teknik Direktörümüz Alper Avcı koordinatörlüğünde, yardımcı antrenörlerimiz ve kondisyonerlerimiz eşliğinde çalışmalarını online sistem üzerinden sürdürüyor.

Ortak kamera ağı üzerinden verilen antrenman direktiflerini yerine getiren sporcularımız, evlerinde fizik kondisyonlarını korumaya çalışıyorlar.BAŞSAĞLIĞI


26/03/2020

Trabzon İl Emniyet Müdürümüz Sn. Metin Alper Bey'in değerli babası Servet Alper'in vefat ettiği haberini büyük bir üzüntü içinde öğrendik.
Merhuma Yüce Allah'tan rahmet, Müdürümüz ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

HEKİMOĞLU TRABZON FK YÖNETİM KURULUTeknik Direktörümüz Alper Avcı, Medya Merkezimize Açıklamalarda Bulundu


23/03/2020

Avcı, dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile ilgili olarak sporcularımıza gerekli bilgilendirmeleri yaptık, Federasyonumuzdan gelecek olan açıklamayı bekliyoruz” dedi.

Mustafa Alper Avcı, Türkiye Futbol Federasyon’un Ligleri tehir etme kararının ardından sporcularımıza izin verdik. Federasyon’un açıklayacağı yeni maç takvimine göre tesislerimizde tekrar toplanıp, hazırlıklarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ligin devam ettiği süreç içerisinde korona virüs ile ilgili sporcularımıza doktorumuz tarafından korona virüsten korunmaya yönelik eğitimler vermiştik..

İzin dönemleri içerisinde de teknik ekip olarak beslenme, dinlenme ve virüsten korunma ile ilgili olarak takiplerimizi sürdürüyoruz.

Bunun yanında yine hazırlamış olduğumuz antrenman programlarıyla sporcularımızın fiziksel performanslarını korumalarına dönük çalışmalarını, antrenörlerimizle birlikte takip ediyoruz. Yaşadığımız bu süreci mevcut imkânlarımızı en iyi şekilde değerlendirerek atlatmak istiyoruz.” dedi.

Avcı, “önlem amaçlı olarak sporcularımıza tesislerde toplamadan önce gerekli testleri yaptırıp çalışmalarınıza öyle start vereceğiz” dediFAALİYETLERİMİZİ GEÇİCİ SÜRE DURDURDUK


19/03/2020

"Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı"ndan sonra, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Liglerinin ertelendiğini açıkladı. Liglerin ne zaman başlayacağı konusunda kesin bir açıklama yapılmazken, Türkiye Futbol Federasyonu’un konuyla ilgili olarak bir çalışma yapıp, bakanlığa bildireceği ifade edildi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Kulüp Genel Sekreterimiz Hakan Sağlam, Hekimoğlu Trabzon FK Yönetim Kurulu olarak, faaliyetlerimize ara verme kararı aldık” dedi.
Sağlam, “ Koronavirüs ile ilgili olarak yapılan ilk resmi açıklama sonrasında, Kulübümüzün Gençlik Geliştirme Merkez’indeki faaliyetlerimizi durdurmuştuk. Bugün yapılan Liglerin ertelenmesi açıklaması sonrasında, A Takım Sporcularımıza izin verdik. Sporcularımız bu zaman zarfında, teknik heyetimizin verdiği bireysel antrenman programlarını uygulayarak performanslarını korumaya çalışacaklar” dedi. İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğunu altını çizen Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü; “ Kulüp olarak koronavirüsle ile mücadele konusunda her türlü önlemi aldık.

Başta tesislerimiz olmak üzere, sporcularımızın barınma ve beslenme alanlarını en iyi şekilde dezenfekteleri sağlandı. Sporcularımızı koronaviristten korunma yolları konusunda bilgilendirme toplantıları yaptık ve konuyla ilgili olarak bilinçlenmelerini sağladık. Bundan sonra da azami düzende önlemler almaya devam edeceğiz” dedi.

Hakan Sağlam,”Koronavirüsle ilgili olarak Bakanlık ve Federasyonunumuz’un aldığı kararı destekliyor, başta ülkemizdeki yurttaşlarımız olmak üzere, koronavirüsle mücadele de, daha duyarlı olmalarını öneriyor, ölülerimize Allahtan rahmet, hastalığa yakalananlara acil şifalar diliyoruz.

Tüm sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.2 GOL 3 PUAN!


18/03/2020

2 GOL 3 PUAN... Erteleme maçında Vakfıkebir İlçe Sahasında Kırklarelispor'u konuk eden kırmızı lacivertli ekibimiz sahadan 2-0'lık skorla ayrılarak hanesine 3 puan yazmayı başardı. Seyircisiz oynanan müsabakada takımımızın gollerini 17. dakikada Onur Akdeniz ve 24. dakikada Hakan Yavuz kaydetti.

Takımımız bu galibiyetin ardından puanını 55'e yükselterek grubunda 3. sıraya yerleşmeyi başardı.HEDEFİMİZE ADIM ADIM İLERLİYORUZ


10/03/2020

Takımımızın başarılı orta saha oyuncusu Samet Yalçın, medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Yetenekli futbolcu ligi bitirebildiğimiz en üst seviyede noktalamak istiyoruz dedi. Samet Yalçın, “ beklenmedik puan kayıpları yaşadık. Özellikle ligin sonuna doğru yaklaştıkça maçların daha zorlu geçeceğinin farkındayız. Lig yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Her takım mevcut konumu korumak veya değiştirmek için azami gayret içinde sahada mücadelesini veriyor. O yüzden bundan sonraki maçlarda puan kayıpları yaşamak istemiyoruz. İlk beş takım içerisinde kalıp, hedefimize adım adım ilerlemek istiyoruz” dedi.

Takım içinde çok iyi birlikteliklerinin bulunduğu ifade eden Samet, “biz birbirine bağlı kocaman bir aile olduk. Bunda yönetim kurulumuz ve teknik heyetimizin katkısı çok büyük. Taşıdığımız bu sinerjiyi daha belirgin bir şekilde sahaya yansıtabilirsek çok önemli başarılara imza atacağımızdan kuşkum yok” dedi.TEŞEKKÜRLER AHMET AKYÜZ


10/03/2020

Yönetim kurulumuz Çorum FK ile oynadığımız müsabakanın deplasman giderlerini karşılayan Trabzonlu yardımsever iş ve spor adamı Ahmet Akyüz’e teşekkür etti. Yönetim kurulumuz mesajında görüşlere yer verdi; “Trabzon futboluna gönlünü adamış, bu uğurda maddi ve manevi olarak kulüplere destek çıkmayı kendine şiar edinmiş, Trabzon’un başarılı iş insanlarından Ahmet Akyüz’e bu nazik ve duyarlı davranışından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz”ÇORUM’DA PUANLAR PAYLAŞILDI


09/03/2020

TFF 2. Lig Beyaz Grup 27. ci hafta müsabakasında Çorum Turhan Kılıçcıoğlu Stadyumu’nda Çorum FK ‘ya konuk olan ekibimiz sahadan golsüz eşitlikle ayrıldı. 90 dakika karşılıklı ataklarla geçen karşılaşmadan gol sesi çıkmayınca puanlar paylaşıldı. Takımımız 27. hafta sonrasında puanını 49’a çıkararak ligdeki 4.cülüğünü korudu.TTSO YÖNETİM KURULUNDAN ZİYARET


09/03/2020

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, meclis başkanlık divanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kulübümüzü ziyaret etti. Hekimoğlu Trabzon FK Başkanı Celil Hekimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanan TTSO heyeti, kulüp A takım ve altyapı tesislerini gezdi, antrenmanı izledi. Antrenman sonrası futbolcularla da bir araya gelen TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, ligde kalan maçlarda başarı dileklerini iletti. Hekimoğlu Trabzon FK Başkanı Celil Hekimoğlu da, ziyaret ve ilgileri nedeniyle TTSO heyetine teşekkür etti. Hekimoğlu, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu’na ziyaretin anısına plaket ve arkasında isminin yazdığı 61 numaralı kulüp forması takdim etti. Başkan Hacısalihoğlu da Hekimoğlu FK tesislerine dikilmek üzere portakal ve mandalina fidanı hediye etti.ŞEHİTLEMİZİN RUHU ŞAD OLSUN


04/03/2020

Kulüp Başkanımız Celil Hekimoğlu bugün bir açıklama yayınlayarak, başta Trabzonlu Şehidimiz Kadir Tuncer olmak üzere bütün Şadet Şerbeti içmiş, Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet ailelerine de sabır” dileklerinde bulundu.

Açıklama şöyle;
Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından İdlib’de gerçekleştirilmekte olan Bahar Kalkanı Harekatı sırasında şehitlik mertebesine ulaşan Trabzonumuzun Kahraman Evladı, Piyade Uzman Çavuş Kadir Tuncer’e Allahtan rahmet kederli ailesi ve yüce Türk Milleti’ne baş sağlığı dilerim. Böyle zor zamanlarda birliğimizi korumak, Mehmetçiklerimize ve muzaffer ordumuza tam destek olmak boynumuzun borcudur. Ülkemiz sınırlarında tehdit oluşturacak her unsura karşı, Türkiye Cumhuriyeti her zaman teyakkuzda olmaya devam edecektir. Türk Milletinin en belirgin özelliği, zor zamanlarda birlik olmasıdır. Bu manada Türk Silahlı Kuvvetlerimize desteğimiz tamdır. Şahadet Şerbeti içmek her Türk gencinin severek kabul edeceği çok yüce bir makamdır. Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz. (Bakara 154). İşte bu nedenle vatanımızın birliği dirliği için tek vücut kenetlenerek dosta güven düşmana korku salmalı şehitlerimizin kanını yerde bırakmamalıyız.

Allah Türk Milleti’nin yardımcısın olsun.

Celil HEKİMOĞLU
Hekimoğlu FK BaşkanıDUYGUSAL BİR GALİBİYET 1-0


01/03/2020

Takımımız Hekimoğlu Trabzon FK, Hacettepespor’u 1-0 yenerek puanını 48’e çıkardı. Takımımızın golünü 63.dakikada Caner Aktaş attı. Bir maçı eksik olan takımımız 4.sırada yer alıyor. Kırmızı lacivertli oyuncularımız maç sonrası soyunma odasında Türk bayrağı ile selam verip şehitlerimizi andı..FUTBOLCU BEDENİNİ KORUMALI


27/02/2020

Zonguldak Kömürspor maçında takımımızın perdeyi açan golüne imza atan futbolcumuz Ersel Aslıyüksek” Şampiyonluklar yaşayan bir oyuncuyum. Afjet Afyon, Erzurum şimdi de Hekimoğlu Trabzon FK neden olmasın”
Futbolcumuz Ersel Aslıyüksek “Trabzon futbol şehri. Bende Karadenizli oluğum için hiç yabancılık çekmediğim bir şehir. Kısa sürede adapte oldum. Ben sıcak kanlı insanım. İnsanları kolay sahiplenirim. Benim karakter yapımda kin nefret yok. Hep sevgi ve saygı var. Sıcak kanlı insanım. İnsan kendin kendini sevdirir. Bende onlardan biriyim. Arkadaşların yaklaşımı da iyi oldu. Buraya geldiğim için çok mutluyum. Hedefi olan takıma geldim. Benime hedeflerim var. Hedeflerim olduğu için başarıya aç bir oyuncuyum. Afjet Afyon ile, Erzurum ile şampiyonluk yaşadım. Bu kez Hekimoğlu Trabzon FK neden olmasın. O gücümüz ve kalitemiz var. Play off’tan çıkacak inanca sahibiz” dedi

Ailem, her şeyim..
Ersel Aslıyüksek”Futbol severek yaptığım iş. Evcimen bir insanım. Aile bağları iyi olan oyuncu başarılı olur. Aileme her daim yardım ederim. Çünkü benim üzerimde ailemin çok emeği var. Hayırlı evlat olmaktan asla vaz geçmem. Vefasız insanı hiç sevmem, vefalı insan vicdanlı insandır. Başımın tacıdır”

Vücuduma ihanet etmem..
Aslıyüksek”Futbolu vücudumuzla yapıyoruz. Vücudumuza bakmazsak o da bize bakmaz. Bir futbolcu en fazla 12 ile 15 yıl oynayabiliyor. Aktif olarak para kazanıyor. Bir sakatlıkta hayatı bitiyor. Ben çok dikkat ederim. Saha dışında halı sahada oynamam. Saha dışındaki futbolla ilgili aktivitelere pek katılmam. Çünkü kendimizi korumalıyız. Vücudumuzu korumalıyız. Ben insan olarak işime saygı duyup vücudumu koruyup kollamalıyım. Beslenmeden tutun sakatlığa kadar. Hatta eğitim olarak kendimi geliştirip bedenimi doldurmam gerekiyor. Çünkü o beden bana kazandırıyor. Sahada tüm bedenimi ortaya koyarım. Enerjimi harcarım. Yenilgiyi kolay kolay kabul etmem. İlk kendimi sorgularım. Nerede hata yaptım. Eksiklerim neydi. Başkasını suçlayarak kendi eksiklerimi azla göremem. Yaşım 27 oldu. Milli takım hayalim var. Süper lig hayalim var. Oynadığım Hekimoğlu Trabzon ile şampiyon olma hayalim var. Bunları gerçekleştirmek istiyorum” dediKARA ELMAS DİYARINDA ALTIN BULDUK 0-3


23/02/2020

Takımımız Hekimoğlu Trabzon FK deplasmanda oynadığı Zonguldak Kömürspor müsabakasını 3-0 kazandı. Takımımızın gollerini 32.dakikada Ersel Aslıyüksek, 75.dakikada Ali Aydemir ve 90 dakikada ise Haşim Çoban attı. Takımımız puanını 45’e çıkardı. Takımımızın bir maçı eksik. Karşılaşmayı cezalı olan teknik direktörümüz Alper Avcı tribünden izledi.HEKİMOĞLU TRABZON FK – SANCAKTEPE FK 2-0


19/02/2020

Takımımız Hekimoğlu Trabzon FK, Sancaktepe FK ile oynadığı müsabakayı 2-0 kazandı. Takımımızın gollerini 63.dakikada Taha Balcı, 79.dakikada ise İsmail Haktan Odabaşı attı. Takımımız puanı 42’ye çıkardı. Kırmızı lacivertlilerin bir maçı eksik..BU TAKIM 1. LİGİ HAK EDİYOR


17/02/2020

Bir geldi, pir geldi..

İsmail Haktan Odabaşı takımımıza transferin bitimine saatler kala katıldı. İmzayı atar atmaz, Amedspor deplasmanına gitmek üzere kafileye dahil oldu. Çıktığı ilk maçta asist yapıp üç puana katkı sağladı. Futboldaki deneyimi, arkadaşları olan diyaloğu ile farkını fark ettirip ikinci kaptanlığı aldı.

Hekimoğlu Trabzon FK takımına hızlı bir katılım sağlayan İsmail Haktan Odabaşı” Manisa beni bırakmamak için çok direndi. Yüksek bonservisim olduğu için çok kapı kapandı. Başkanımızın ve hocamızın beni çok istemesinden dolayı bende fedakarlık yaptım. Cebimden para verdim. Bonservisimde ki maddeden yararlanarak son dakikada transfer oldum. Hocam benimle konuştu.

Amedspor maçında senden faydalanmak istiyorum. Sorun yok dedim. Allah nasip etti, asist yaptım. Bir hafta boyunca hareketlerim davranışlarımdan dolayı bana kaptanlığı layık gördüler. İkinci kaptan oldum. Takımda çok genç oyuncu var. Futbolumuz ve karakterimizle alakalı bir şey. Yaşım 28 ama çok takımda kaptanlık yaptım. PTT 1. Ligde kaptanlık yaptım. Süper ligde oynadım. Küçük yaşta tecrübe kazandım. Erken yaşta piştim.17 yaşında Bursaspor’da şampiyonluk yaşadım.

Trabzonspor’un başında olan Hüseyin hoca ile çalıştım. Ondan çok şey öğrendim. Ömer Erdoğan, Ali Tandoğan ile çalıştım. Hüseyin Hocamı ilk fırsatta ziyarete gideceğim. Kendisinden akıl aldığım hocamdır”.

Her şeyi ile 1.ligi hak ediyor

İsmail Haktan”Burada harika bir ortam var. Ben aslen Gümüşhaneliyim. Akrabalarımın büyük kısmı Trabzon’da yaşıyor. 28 yaşındayım ve burası benim 12.takımım. Benim için adaptasyon diye bir sorun yok. Takımımız çok genç oyunculardan kurulu. Geleceği açık bir takımımız var. Başarıya aç ve isteyen bir takımımız var. Yukarıyı hedefleyen bir takımımız var. Topladığımız puanlar bunu gösteriyor. Play off hattındayız. Samsun ve Manisa’nın olduğu bir grupta olmak şansızlık. Yeni bir kulübüz. Tesisler harika. Benim 12.takımım.PTT lig dahil böyle tesis görmedim. Sahalar harika. Ödemeler mükemmel.

Bu takım üst ligi hak ediyor. Yapılanma sağlam temellerle olur. Play off’u üç maçta garantilemek işitiyoruz. Böylece oynamayan arkadaşlar diğer maçlarda daha fazla süre alır. Gelişir ve olgunlaşırlar. Oynayanlar ise dinlenip play off’a daha zinde girmiş olur. Rekabet artmış olur” dedi.TEŞEKKÜRLER


17/02/2020

İnegöllü dostlarımıza teşekkür ediyoruz…

Kulüp Başkanımız Celil Hekimoğlu, geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadığımız İnegöl müsabakası öncesi ve sonrasında kafilemiz ve yönetim kurulumuzu en iyi şekilde ağırlayan Trabzonlu ve İnegöllü iş adamlarına teşekkür etti.

Hekimoğlu, “ geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadığımız İnegölspor müsabakası öncesinde ve sonrasında İnegöl’de yaşayan Trabzonlu iş adamı hemşirelerimizin yanında İnegöllü değerleri dostlarımızın büyük bir teveccühüne nail olduk. Sporcu kafilemizin deplasman giderlerini karşılayan, yaptıkları yemek organizasyonlarıyla bizleri onure eden, başta İnegölspor eski yöneticisi hemşehrimiz Ali Şahin olmak üzere, sevgili Aziz Sezikli, Kani Alemdaroğlu, Tufan Tutum, Mustafa Arıcı, Ali Ezim ve İngegöl Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Ergün ve değerli yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.ŞANS KAPIYI ÇALINCA HAZIR OLMALI


10/02/2020

Devre arasında takımıza Akhisarspor’dan katılan Onur Akdeniz Medya merkezi önemli açıklamalarda bulundu. İki mevkiye 6 adayın olduğunu söyleyen Onur” Formayı giymek için iyi olmak yetmiyor. İyinin iyisi olmalısın”

Başarı savunma oyuncumuz Onur Akdeniz” Trabzon’a alıştım. Aile ortamı var. Herkes futbolu düşüyor, futbolu konuşuyor. Arkadaşlarım çok iyi. Amacım kendimi geliştirip yukarılara çıkmak. Şehir çok güzel. Futbolla ilgili şehirde herkesin bilgisi var. Ya oynamış yada bir yolla içinde olmuş. Hedefi olan bir takıma geldim. Aileme biraz uzak kaldım.

İnegöl deplasmanına gelecekler. Balıkesir Bursa’ya yakın. İnşallah oynarım, beniz izleme imkanı bulurlar. Bizim mevkide 6 oyuncu forma şansı bekliyor. İki mevkiye 6 aday var. İyi olan, şansı yaver giden formayı giysin. Futbolcu için şans formayı giyme sırası geldiğinde en iyi şekilde değerlendirmektir. Giydiğinde hakkını verirsen yoluna devam edersin. Veremezsen arkadaşına bırakırsın. Piyango gibidir. O yüzden futbolcu her an forma giyecekmiş gibi hazır olmalı. Sakatlıklardan epey bir çektim. Akhisar’da tam forma şansı buldum, sakatlandım. Bu kez kısmeti tepmek istemem. Şans kapıyı çaldığında kapı kapalıysa geçmiş olsun” dediMAÇA KAR TATİLİ


08/02/2020

Vakfıkebir ilçe stadyumunda Kırklareli spor ile oynayacağımız müsabaka yoğun kar yağışı nedeni ile tatil edildi. Müsabaka TFF’nin belirleyeceği ileri bir tarihte oynanacak.."REHAVETE KAPILMAMALIYIZ"


08/02/2020

Başkan yardımcımız Köksal Büyükkazaz Kırklarelispor maçı öncesi medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Oynanmadan hiçbir maçın kazanılmayacağının altını çizen başkan yardımcımız Büyükkazaz” Kırklareli’nin ligdeki yeri bize rehavet vermemeli” diyerek uyardı..

Başkan yardımcımız Köksal Büyükkazaz” Kırklareli kupada çok büyük sürprizler yaptı. Üç süper lig takımını eledi. Fenerbahçe ile oynadığı müsabakayı izledik. Moralleri yüksek bir takım ortada var. Bu ligde her maçın önemi büyük. Her maç aldın değerinde. Oynanmadan hiçbir müsabaka kazanılmıyor. Grubumuzdaki takımların hepsinin bir hedefi var.

Bizim hedefimiz play off’un içinde yer almak. Bizim gibi 6-7 takım aynı yer için mücadelesi veriyor. Yine 5-6 takım ligde kalma mücadelesi veriyor. Kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız bu karşılaşmayı kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Yeni transferlerimizde takıma yavaş yavaş katkı sağlamaya başladı. Bu bizi son derece memnun ediyor. Taraftarlarımızı maçımıza bekliyoruz” dedi02.02.2020 TARİHE NOT DÜŞTÜK 0-1


02/02/2020

Takımız deplasmanda Amedspor ile oynadığı müsabakayı Haşim Çoban’ın 88.dakikada attığı gol ile 1-0 kazandı. Oyuncumuz Volkan Altınsoy öift sarı kartla oyundan atıldı. Ev sahibi takımdan Yiğitcan Gölboyu kırmızı kart ile ihraç edilirken yine ev sahibi takımdan Mansur Çalar çift sarı karttan ihraç edildi.

Mac boyunca oyuncumuz Taha Balcı’ya hakaret eden bir grup taraftara tepki gösteren oyuncularımız destek için bu pozu verdi.ZİRVE İÇİN KAZANMALIYIZ


29.01.2020

Futbol Şubesinden sorumlu yöneticimiz Semih Hekimoğlu Amed Sportif müsabakasının iki taraf içinde önemli olduğunu söyledi. Ligin altını ve üstünü ilgilendiren bir müsabaka oynayacağız diyen Semih Hekimoğlu” Ligin ikinci yarısına çok iyi başlamadık. 3 müsabakada 4 puan topladık. Bu müsabakaların ikisini sahamızda oynadık. Eksiklerimiz, sakatlıklarımız oldu.

Transfer sezonun sona ermesi ile birlikte bir rahatlık yaşayacağız. Şimdi tamamen lige odaklanmış olacağız. Amed Sportif ile oynayacağımız müsabaka zorlu geçecek. Biz ligin zirvesindeki iddiamızı sürdürmek istiyoruz.

Zirvenin ortaklarını artırmamak için mücadele edeceğiz. Rakibimizin ligdeki durumu ortada, kümede kalma mücadelesi veriyor. İki takımında farklı hedefleri var.

Biz yukarıya kalıp play off iddiamızı sürdürmek, onlar ligde kalmayı düşünüyor. Dostane bir müsabaka olmasını diliyorum. İyi oynayan kazansın diyorum." dediHEKİMOĞLU TRABZON HAYATIMIN DOĞRU TERCİHİ


29.01.2020

Devre arasında Galatasaray’dan transfer edilen genç kalecimiz Batuhan Şen Hekimoğlu Trabzon FK’da gördüğü yakın ilgi ve arkadaşlık ortamı ile ne kadar doğru karar verdiğini altını çizdi.

Kaleyi devralan genç kalecimiz Batuhan Şen” Galatasaray çok iyi bir kulüp. Çok iyi oyucular var. Orada forma şansı bulup oynama şansım yoktu. Hedefleri olan bir kulübe geldim. Trabzon’da daha önceden de arkadaşlarım var. Uyum sorunu çekip, yalnız kalacağım bir şehir değil.

Milli takımlardan arkadaşım var. Trabzon çok güzel bir şehir. Küçük şehir olmasına rağmen samimi insanlar. Şehir futbol ile yatıp futbol ile kalkıyor. Futbolcu her maç görev alacakmış gibi kendini hazır tutmalı. Bu işler hiç belli olmaz. Bir gün 3.kalecisin bakarsın ki sıra sana gelmiş. Görev aldığında giydiğin formanın hakkını verirsen ilerlersin. Bulduğun şansı tepersen geldiğin yerin ardına düşersin.

Ben bunu yaşadım 4.kaleciyken kendimi 17 yaşında Galatasaray kalesinde buldum. Bunlar olabiliyor. Her zaman hazır olmalı. Ben çalışıyorum. Çok büyük hedeflerim var. Ülkemi dışarıda temsil etmek istiyorum. Bu yüzden tercihimi Hekimoğlu Trabzon’dan yana kullandım. Oynamak için geldim.

Mücadele edip kendimi geliştirmek için tercih ettim. Trabzon da yemekler çok güzel. Tatlılara bayıldım. Tatlı yemek demek daha çok çalışmak demektir. Arkadaş çevremiz çok iyi. Çok yardımcı oluyorlar, Abilerim destek oluyorlar. Takımda sahiplenme iyi. Teknik heyetimiz çok iyi. Kaleci hocamız çok tecrübeli. Başkanımız, yönetim kurulu, tesisler harika..
Bir futbolcunun rahat edip işini yapacağı her şey var. Kısa zamanda annem ve babamı da getireceğim. Benim için önemli olan takımın kazanması. Hekimoğlu Trabzon’u layık olduğu yere getireceğiz. Hedefim küçük yaştan itibaren Avrupa da oynamak. Bunun için çalışıyorum. Bunun için Hekimoğlu Trabzon tam isabet. Kulüp yapısı ve profesyonellik hepsi var. Başkanından hocasına hepsi iyi. Gelebileceğim en iyi yere gelmiş. Uğurcan Çakır ile milli takımlardan tanışıyoruz” dediHEKİMOĞLU TRABZON FK-MANİSA FK 0-0


29.01.2020

Takımımız Hekimoğlu Trabzon FK ile Manisa FK arasında oynanan karşılaşma 0-0 sona erdi. Zirve mücadelesi yapan iki takım puanları paylaştı.. Taraftarlarımızın ilgi gösterdiği karşılaşmaya ilgi oldukça fazlaydı.BAŞKAN ZORLUOĞLU’NDAN ZİYARET


22.01.2020

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Başkanımız Celil Hekimoğlu’nun sahibi olduğu fabrikaya iadeyi ziyarette bulundu. Hekimoğlu dökümün üretimi hakkında bilgi aldı. Futbol ve sanayinin konuşulduğu sohbet toplantısında Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu” Gurur duyulacak bir sanayiniz var.

Trabzon’umuzu yüzakı ile temsil ediyorsunuz. Sizi kutluyorum. Spordaki yatırımlarınız harika. Trabzon için büyük şanstır. İlk fırsatta maçını izlemeye geleceğim. Spor tesislerine uğrayacağım” dedi.

Başkanımız Celil Hekimoğlu Belediye başkanı Murat Zorluoğlunun ziyaretinden dolayı son derece memnun olduklarını söyledi. Başkanımız Hekimoğlu” Tesisimize yer tahsisi yaptıkları için belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz.

İlave tesislerimiz için desteklerini bekliyoruz. Akyazı spor kompleksi içerindeki tesisin hızlanması için yardımlarına, desteklerine ihtiyacımız var. Başkanımızın spora olan yaklaşımı, desteği bizi mutlu ediyor.EVİMDE GİBİYİM


22.01.2020

Kulübümüz Almanya’nın 1860 München II’in stoperlerinden Erkut Satılmış ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binamızda yapılan imza töreninde Başkan vekilimiz Suat Hekimoğlu hazır bulundu.
Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Erkut Satılmış "Hedefi olan bir takıma geldim. Gördüğüm yakın ilgi ve arkadaşlık ortamı beni etkiledi. Türkiye’ye kalıcı olmak için geldim. Futbol şehri olan Trabzon’da futbola aşık bir camiada oynayacağım için gerçekten mutluyum. Kendimi yalnız hissetmeyeceğim bir kulüpte sadece işimi yapacağım için mutluyum.. Kısa sürede kendimi kabul ettireceğim" dedi.
Başkan Vekilimiz Suat Hekimoğlu yaptığı açıklamada, “Erkut takip etiğimiz oyuncuların arasında yer alıyordu. Futbol alt yapısını Almanya da almış genç bir kardeşimiz. Başarılı olacağına inancımız tam. Kendisinden uzun süre faydalanmak istiyoruz. Bu yüzden 4.5yıllık sözleşme imzaladık. Türk futboluna ve takımımıza hayırlı olsun” dedi.
ERKUT SATILMIŞ KİMDİR?
Erkut Satılmış 26 Aralık 1996 da Almanya’nın München şehrinde dünyaya geldi. 24 yaşındaki 1.91 cm boyunda. Stoper oynayan oyuncu, önlibero ve sol bekte görev verildiğinde oynayabiliyor.ÇOCUKLARINIZLA BİLİNÇLİ ETKİLEŞİM VE İLETİŞİM KURUN


21.01.2020

Kulübümüz Hekimoğlu Trabzon FK sporcu ailelerini eğitimin bir parçası görerek destek vermeye başladı. Tesislerimizde Celal HEKİMOĞLU Eğitim Salonunda U-19 takımı oyuncularının ebeveynleri ile Psiko-Eğitsel görüşme yapıldı.

Görüşmeye altyapıdan sorumlumuz Yönetim kurulu üyesi Doç. Dr. Akın ÇELİK, Altyapı koordinatörümüz Serdar Şahin, Antrenörlerimiz Haluk Çimşit, Ufuk Yıldırım ve Spor Psikoloğumuz Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN katıldı. Yapılan Panel ve Bireysel görüşmelerde Dr. ŞAHİN gelişimin bir süreç olduğunu hatırlatarak gençlere, ailelere ve antrenörlere bu süreçte rehberlik yapmasını önemle belirtti.

Prof.Dr.Şahin” Genç oyuncuların okul yaşantıları, beslenme, dinlenme ve kültürel faaliyetlere katılmak önemlidir. Futbolda ve günlük yaşamda gelişim için kitap okumak, zihinsel egzersiz için kitap olmazsa olmazların başında yer alır. Futbolcuların Psiko-Sosyal , Zihinsel gelişmelerinin kendilerine özgü futbol yaklaşımı geliştirmeleri için çok önemlidir.
Yeteneğin tek başına yeterli olmayacağını ve yeteneğin en üst düzeye ulaşması için her bir sporcunun yaptığı spora ilişkin bir yaklaşım geliştirmesi gerektir” dedi Çocukların gelişiminde ebeveynlerin etkin olması gelişmelerinde etkin rol oynadığı kaçınılmaz bir gerçektir. Aileler ise kulübün bu yaklaşımından son derece memnun kaldı. Aileler” Çocuğumuzla nasıl yakınlık kuracağımızı, nasıl yardım eli uzatacağımızı sağlık bir şekilde öğreniyoruz”dedilerGALİBİYETLE BAŞLADIK.. 3-2


11.01.2020

Takımımız Hekimoğlu Trabzon FK, Tarsus İdman Yurdu ile oymadığı müsabakayı 3-2 kazandı.

Takımımızı galibiyete taşıyan golleri Mertcan Çam (5.dakika) Nurullah Kaya (KK.54.dakika) ve Hakan Yavuz(72.dakika) konuk takımın gollerini 9 ve 34. dakikada Ali Yavuz attı.BAŞKANA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ


10.01.2020

Başkanımız Celil Hekimoğlu’na teknik heyet ve futbolculardan sürpriz doğum günü kutlaması. Tesislerimizde Tarsus İdman Yurdu kampı öncesi doğum günü pastasını kesen teknik heyet ve futbolcular “Çok anlamlı bir gün. Başkanımızın bugün doğum günü. Yarın 2.yarının ilk maçına çıkacağız.

Tarsus İdman Yurdu müsabakasını kazanarak, başkanımıza en güzel hediyeyi vermek istiyoruz. Yeni yaşının sağlık, mutluluk ve en önemlisi şampiyonluk yaşatmasını temenni ediyoruz” dediler.

Başkanımız Celil Hekimoğlu ise” Çok teşekkür ederim. Bu tablo bizim ne güzel bir aile olduğumuzu gösteriyor. Güzel dilekleriniz, düşünceniz için teşekkür ederim. 2.yarı için hepinize başarılar diliyorum" dedi.

Doğum gününe yönetim kurulu üyelerimizde katıldı. 56 yaşına giren başkanımız Celil Hekimoğlu’a medya merkezi olarak yeni yaşının mutluluk ve sağlık getirmesini temenni ediyoruz..ALTYAPIDA PSİKOLOG, ŞAHİN GÖREVE BAŞLADI


10.01.2020

Alt yapıdan sorumlu yöneticimiz Dr. Akın Çelik akademimiz de ki yapılanmayı hızlandırdı. Sporculara çeşitli alamda hizmet verecek uzmanlar akademide yerlerini almaya başladı.

Trabzon üniversitesi PDR Anabilim Dalı başkanı Prof Dr. Mustafa Şahin, Hekimoğlu Trabzon FK’da göreve başladı. Prof. Dr. Şahin; Türk sporuna milli takımlar düzeyinde spor psikoloğu olarak hizmet verdi. Uzun yıllar Trabzonspor bünyesinde psikolojik performans danışmanı olarak çalıştı, Dünya literatüründe spor ve futbol psikolojisi ile ilgili birçok eseri Türkçeye kazandırdı.

Altyapıdan sorumlu yönetimimiz Dr. Akın Çelik” Bütün birimlerimize dalında uzman arkadaşları alıyoruz. Çok güzel işler olacağını söylemiştim. Psikolog hocamız başladı. Beslenme uzmanımız başlayacak. Amacımız yetenekli gençlerimizi sağlıklı, bilgili, donanımlı yukarıya taşımak” dedi.

Prof. Dr. Mustafa Şahin” Bu düşünce doğru bir düşünce. İşin başındayken çocukların eksiklerini gidermek lazım. Yaş ilerledikçe alışkanlıkları değiştirmek zordur. Ağaç yaşken eğilir. Hekimoğlu Trabzon FK örmek işlere imza atıyor” dedi"ŞAMPİYONLUK BANA YABANCI DEĞİL"


09.01.2020

Kulübümüz TFF 1.lig ekiplerinden Altınorduspor’un sağ kanat oyuncusu Ersel Aslıyüksek ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binamızda yapılan imza töreninde Yönetim kurulu üyemiz Ersu Kalfa hazır bulundu.

Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Ersel Aslıyüksek "Hedefi olan bir takıma geldim. Bende hedefi olan oyuncuyum. Bir çok takımda şampiyonluklar yaşadım. Burada aynı heyecanı ve başarıyı tekrarlamak istiyorum. Bizim işimiz sahada. Forma giydikçe bunu taraftarlarımıza hissettireceğiz ” dedi.

Yönetim kurulu üyemiz Ersu Kalfa da yaptığı açıklamada, “Hedefi olan oyuncuları hedefi olan takımımızla buluşturuyoruz. Ersel’de bu oyunculardan birisi. Bir çok takımda şampiyonluk yaşadı. Tecrübeli bir oyuncu. Birikimlerinden faydalanacağız. Eksik mevkilerimize nokta transferler yaptık.

Önemli olan şimdi maçlarda karşılığını görmek” dedi.

ERSEL ASLIYÜKSEK KİMDİR?

18 Mart 1993 yılında Ardeşen’de dünyaya gelen Ersel Aslıyüksek, futbola Sancaktepespor’un altyapısında başladı. Ardından Kartalspor, Gençlerbirliği, İnegölspor, Samsunspor, BB Erzurumspor, Gümüşhanespor, Afjet Afyonspor, Altınorduspor’da futbol oynadı."MUTLULUK YAŞAMAK İÇİN GELDİM"


08.01.2020

Kulübümüz TFF 1.lig ekiplerinden Adanaspor’un orta saha oyuncusu Abdülkadir Özdemir ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binamızda yapılan imza töreninde Futbol Şube Sorumlumuz Semih Hekimoğlu hazır bulundu.

Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Abdulkadir Özdemir, Evime döndüm desem abartmış olmam. Kısa zamanda Türkiye’nin önemli kulüplerinde futbol oynadım.

Süper ligden tutun ve 1.ligde bir çok takımda oynadım. Evime geldim. 28 yaşındayım ve katkı sağlayacağıma yürekten inanıyorum." dedi. Futbol Şube Sorumlumuz Semih Hekimoğlu da yaptığı açıklamada, “ Abdülkadir Özdemir’in tecrübesi ve futbol birimi ile bu takıma hem ağabeylik hem de futbol katkısı sağlayacağına inanıyorum. Tercihlerimizi yaparken doku uyumuna ve sporcu ahlakına güvendiğimiz oyuncularımızdan biri. Orta sahamız kale gibi oldu diyebilirim." dedi.

ABDÜLKADİR ÖZDEMİR KİMDİR?

25 Mart 1991 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Abdülkadir Özdemir, futbola Trabzonspor’un altyapısında başladı.

Ardından 1461 Trabzon, Trabzonspor, Şanlıurfa,, Akhisar Belediye, Boluspor, Akhisarspor, BB Erzurumspor ve son olarak da Adanaspor’da futbol oynadı.ORTA SAHAYA MAESTRO


07.01.2020

Kulübümüz TFF 2.lig ekiplerinden Afjet Afyonspor’un başarılı orta saha oyuncusu Doğan Ateş ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binamızda yapılan imza töreninde Kulübümüz Genel Sekreteri Hakan Sağlam hazır bulundu.

Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Doğan Ateş,” Hedefi olan bir takıma geldim. Özellikle orta sahada benden bekleneni biliyorum. Yabancı bir yerde değilim. Daha önce birlikte oynadığım iki takım arkadaşım burada var. Futbolumuzla katkı sağlamak için geldim. Tecrübelerimi aktaracağım bir takımdayım. Herkes farklı bir ikinci yarı izleyecek” dedi.

Kulübümüz Genel Sekreteri Hakan Sağlam da yaptığı açıklamada, “ Doğan Ateş orta sahamıza güç katacak birikime deneyime sahip bir oyuncu. Takımımıza katkı sağlayacağına inancımız tamdır.” dedi.DOĞAN ATEŞ KİMDİR?

13 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Doğan Ateş futbola Kasımpaşa altyapısında başladı. Ardından Gümüşhane, Darıca GB, Sancaktepe, Altınordu, Eyüp, Tuzla, Silivri, Yeşil Bursa, ve son olarak Afjet Afyonspor’da oynadı.ALTYAPIDAN DUYGULANDIRAN İMZA


07.01.2020

Kulübümüz alt yapısından profesyonel takım kadromuza dahil olan oyuncumuz Mert Miraç Altıntaş ile 4,5 yıllık sözleşme imzalandı. Kulüp binamızda yapılan imza töreninde Altyapıdan sorumlu yöneticimiz Dr. Akın Çelik hazır bulundu.

A takım kadrosuna yükselip, profesyonel imzayı attığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Mert Miraç Altıntaş, “Sorumluluğumun bilincindeyim. Altyapının örneği olduğum için mutluyum. Hayal kırıklığı yaratmamak için elimden geleni yapacağım. Örnek gösterilecek bir sporcu olmak istiyorum. Bu güvenin hakkını vermeliyim. Belki iki misli çalışmam gerekecek. Onu bile yapacağım” dedi.

Altyapıdan sorumlu yöneticimiz Dr. Akın Çelik de yaptığı açıklamada, “ Mert Miraç’ın çıktığı bu yolda emin adımlarla yürüyeceğine inancımız tamdır. Bu sezon bu şansı yakaladı. Hedefleri olan bir takımda hedefleri olan gençlerin olması çok önemlidir, kıymetlidir. Bu kapı ona açıldı. O kapıdan içeriye girdiğinde kalıcı olmak kendisine kalıyor” dedi.MERT MİRAÇ KİMDİR?

13 Kasım 2001 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Mert Miraç Altıntaş, futbola takımımızın alt yapısında başladı.TRABZONSPORLU OĞUZHAN HEKİMOĞLU TRABZON’DA..


06.01.2020

Kulübümüz TFF süper lig ekiplerinden Trabzonspor’un savunma oyuncusu Oğuzhan Açıl ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binamızda yapılan imza töreninde Yönetim kurulu üyemiz Kadir Kantekin hazır bulundu .

Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Oğuzhan Açıl, "Benim için yabancı olmayan bir kulüp. Kendi evim gibi yakın. Tanıdığım bildiğim yer. Arkadaşlarım var.

Uyum sorunu yaşamayacağım bir yer. Kendim için bir fırsat diyebilirim. Tam adresimdeyim. Bu fırsatı iyi kullanacağım.” Yönetim kurulu üyemiz Kadir Kantekin de yaptığı açıklamada, “ Oğuzhan gelecek vaat eden genç bir oyuncumuz.

Trabzon’un içinden yetişmiş. Bizim dokumuza kısa sürede uyum sağlayacak bir oyuncu. Yetenekli ve gelecek vaat ediyor. Camiamıza hayırlı olsun. Bulduğu bu şansı iyi değerlendireceğine canı gönülden inanıyorum” dedi.

OĞUZHAN AÇIL KİMDİR?

27 Mayıs 2000 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Oğuzhan Acil, futbola Trabzonspor’un altyapısında başladı. Bordo mavili takımda profesyonel oldu.ONUR’DAN 4.5 YILLIK İMZA


06.01.2020

Kulübümüz TFF 1.lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor’un savunma oyuncusu Onur Akdeniz ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binamızda yapılan imza töreninde Yönetim kurulu üyemiz Melih Hekimoğlu hazır bulundu .

Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Onur Akdeniz, “ benim gibi hedefleri olan bir camia içinde bulunmak son derece gurur verici. Hedefleri olan bir takıma geldim. Bayrağı buradan alıp yukarı taşımak için çalışacağım.. Sorumluluklarımın ne olduğunu çok iyi biliyorum.

Güzel günlere yeni ufuklara hep birlikte yelken açacağız. Transferimin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Melih Hekimoğlu da yaptığı açıklamada, “ Onur Akdeniz genç ve gelecek vaat eden bir kardeşimiz. Kendisinin çok heyecanlı ve istekli olduğunu görüyoruz. Artık Kulübümüz için ter dökecek. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

ONUR AKDENİZ KİMDİR?

14 Şubat 1997 yılında İzmir’de dünyaya gelen Onur Akdeniz, futbola Akhisarspor’un altyapısında başladı. Ardından Erbaaspor Kulübü’ne kiralık gitti. 2019-20 futbol sezonunda Akhisar Belediyespor’a döndü. Stoper ve ön liberoda görev yapan Onur Akdeniz Türkiye Ziraat kupasında bir maç görev yaptı.ALTYAPIDA DEVRİM BAŞLIYOR


04.01.2020

Yönetim kurulu üyemiz altyapı sorumlumuz Dr. Akın Çelik gençlik geliştirme merkezinde çalışmaları bir adım daha ileri taşımak için devrim niteliğinde yeniliklere imza atacak projeyi başlatıyor.

Yöneticimi Dr. Akın Çelik’in gençlik geliştirme merkezinde uygulayacağı konular şunlar;

1. Altyapı sporcuları için profesyonel kadroya kondisyoner eklenmesi.
2. Sporcular için psikolojik performans danışmanı tutulması.
3. Sporcuların gelişim ve eğitimleri için part time eğitmen bulunması.
4. Altyapı sporcularının sosyalleşmeleri için sanatsal etkinlikler düzenlenmesi.
5. Altyapıda bulunan sporcuların Aile, Okul ve Kulüp Aidiyetlerinin denetlenmesi.
6. Altyapı antrenörleri için çocuk koruma eğitimi semineri düzenlenmesi.
Dr.Çelik “ Öz güveni tam, kendini ifade edebilen, sağlıklı yetenekleri ortaya çıkarmanın bilimsel yolu buradan geçiyor. Biz bunu uygulayacağız. Bunun için en iyi en ideal ortam burası” dedi.

Dr. AKIN ÇELİK’İN ÖZGEÇMİŞİ

Trabzon Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi
Söğütlü Mahallesi Akçaabat / Trabzon
Dr. Akın Çelik 07/10/1976 Tarihinde Trabzon / Sürmene’de Dünyaya gelmiştir.
Sporcu bir kimliğe sahip olan Dr. Çelik eğitimini spor yönetimi alanında tamamlamıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesinin İlk Spor Yönetimi Doçenti olma özelliğini taşıyan Dr. Çelik K.T.Ü. Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanlığını Yürütmektedir.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Bünyesinde bulunan Spor Gönüllülüğü Koordinatörlüğü görevini yürütmekte olan Dr. Çelik Ülkemizde düzenlenen Uluslararası Spor Organizasyonlarına Koordinatörlük yapmaktadır.

Sivil Toplum Örgütleri ve Sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer alan Dr. Çelik Trabzon TÜRKOCAĞI yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.HEKİMOĞLU TRABZON BANA YEMİNİMİ BOZDURDU


04.01.2020

Futbolcumuz Bahadır Erol medya merkezine özel açıklamalarda bulundu.Erol” Karadeniz’de futbol oynamayı, kalmayı bana Hekimoğlu Trabzon sevdirdi”

Futbolcumuz Bahadır Erol” Samsun’da futbola başladım. Yaşadıklarımdan sonra Samsun dışında futbol oynamaya karara verdim. Karadeniz’de futbol oynamayı asla düşünmüyordum. Ankara’da bir süre oynadım.

Yolumuz Hekimoğlu Trabzon ile keşişti. Proje takımı diye tercih ettim. Hayatımın en doğru kararlarından birini verdim. Bunu yürekten söylüyorum. Bazı klişe laflar vardır öylesine söylenir. Benim ki o türden değil. Beni Hekimoğlu çok etkiledi. Dürüstlük, samimiyet, sevgi ve saygı özlediğim şeylerdi. Hepsini yakından gördüm, yaşadım. Kendi kendime Karadeniz’de bir daha futbol oynamayacağım diye söz vermiştim. Bu kararımı Karadeniz de oynadığım takımlardan dolayı almıştım.

Hekimoğlu Trabzon bu düşüncemden beni vaz geçirdi. Biz iki kardeşiz. Birde ağabeyimin kızı var, o da aileye katıldı. Onu da kardeş sayıyoruz. Sorana üç kardeşiz diyoruz. İkici yarı bütün ligler için zordur. Eksik yerlere takviyeler olunca takımların doğal olarak güçleri artıyor.

Takım olarak hazırız. Zorlukların bilincindeyiz. Başarı olmak için yapacaklarımızı biliyoruz. Dersimizi iyi çalışıyoruz.”

Bahadır Erol” Futbola başlangıcım bile ilginçtir. Okulda derslerim çok kötüydü. Okul müdürümüz çağırdı. Dedi ki ”Ya okul ya futbol” bende futbol diyerek okulu terk ettim. Yaptığım doğru olmasa da kararım buydu. Eğitim ve futbolu birlikte yürütseydim, daha iyi olurdu.

Aldığım ilk transfer ücretimi yedim. Tatil yaptım. İdolüm olan oyuncu var. Caner Erkin’in eski hali. Şimdiki halini beğenmiyorum. Ülkemizde kolay bek yetişmiyor sözüne inanmıyorum. Futbolcu yetiştirilmiyor. Bence altyapıya önem verilmiyor, yatırım yapılmıyor. Büyük takımlarda çıkan gençler zorunluluktan çıkıyor.

Yatırım yapılsın çıkar. Beklerin sorumluluğu çok.. Önce kendi alanını koruyup rakibe dur diyeceksin, sonra rakibin kalesine gidip orta yapacaksın. Hem de adrese teslim. Yani futbolu iki türlü oynayacaksın. Bunu yaptın mı iyi oyuncusun. Yapamazsan başarılı olamazsın. Bunu kafana yerleştirdin mi iyi yoldasın”.” BAŞARI İÇİN BİZ BU YOLA BAŞ KOYDUK”


02.01.2020

Savunma oyuncumuz Volkan Altınsoy medya merkezimize özel açıklamalarda bulundu. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz diyen Altınsoy” Başarı için biz bu yola baş koyduk”.

Oyuncumuz Altınsoy ”Babam memur olduğu için Kelkit’te doğdum. Ama aslen Aksaraylıyım. Tesadüf bu ya Aksaray’da da Karadeniz kulübünde futbola başladım. İlk lisansımı orada çıkardım. Savunma oynamak zordur. Savunmada yaptığın hatanın cezası büyük olur. Çok dikkatli ve üst düzey motivasyonla her maça çıkmalısınız. Bizim yapacağımız hatanın bedelini takım ödeyecek. Bu bilinçle mücadele ediyorum.

Beni futbola iten hayallerimdir. Ben hep hayallerimin peşinden gittim. Çocukluğumda evin içinde çorapları içiçe koyup top yapıp oynardım. İkinci yarılar bu ligde hep zor geçer. Kafa olarak hazır olmak zorundayız. Olmazsak sıkıntı yaşarız. Bulunduğumuz beyaz gurup zor bir grup. Bu yüzden zihinsel ve fiziksel olarak hazır olmak zorundayız.

Başarılı olmak istiyorsak açık kapı bırakmamalıyız. Takım olarak hazırız. Sezon başında sıkıntılar çektik. Bunun nedeni de yeni takım olmamızdı. Eğer bugünkü havayı o zamanlar da yakalasaydık daha iyi yerlerde olabilirdik. Kardeşlik süreci biraz zaman aldı. İlk transfer param ile aileme ev aldım. Malum babam öğretmendi. O yıllarda Memurun ev alması kolay değildi.

İdolüm olan oyuncu diye bir şeyim yok.

Her savunma oyuncusunu gözlemleyip kendime bir şeyler tecrübe edinmeye çalışırım” diyor."KENDİME İNANAMIYORUM"


01.01.2020

Golcü oyuncumuz Haşim Çoban medya merkezine özel açıklamalarda bulundu. Çoban ”Futbol hayatımda ilk kez bir gol atamadan ilk yarıyı kapattım. Gollerimi ikinci yarıya sakladım”.

Oyuncumuz Haşim Çoban”Futbola Tosya’da başladım. Yarım düzine takımda oynadım. Futbola ve mahalle arasında oynayarak başladım. Televizyondan etkilendim. O zamanın yıldızları beni cezbetti. İlk kazandığım parayı anneme verdim.

O kadar çok mutlu oldum ki. Hekimoğlu Trabzon ile yollarımız Kastamonu ile oynadığımız play off maçında kesişti. Karadeniz benim futbol hayatımdaki ilk durağım. Burada çok güzel bir aile ortamı var. İyi ki doğru karar vermişim. Pozitif yanım var. Hiçbir zaman pes eden insan değilim. Çevremde yüzü asık insanlar istemem.

Onlar oturup kalkmamda. İlk devreyi 3.bitirdik. Burası çok önemli. Bu takım işine sarılır ve ful konsantre olursa şampiyon bile olur. Tam tersi de olabilir. İşi sıkı tutmazsanız play off’a da kalamayabilirsiniz. Bu grup enteresan bir grup. Çok kaliteli takımlar var. Oynayacağımız her maç ilk yarıdaki gibi kolay olmayacak.

Zorluk derecesi yüksek maçlar olacak. Herkes belli hedeflere yönelik takviyeler yaptı. Takımda iyi bir arkadaşlık ortamı var. Herkes kendi işini yapıyor. Sorunlu oyuncu yok. Boş zamanlarımda yaylalara çıkmayı çok seviyorum. İlk yarıda golüm yok. Hayatımda ilk kez bir sezonda gol atamadım. Kendi kendime inanamıyorum.

Nasıl bitecek bilmiyorum. Bir ilki yaşıyorum. Her işte bir hayır var. Gol atmayı çok istiyorum ama bir türlü başaramadım. Belki de bütün gollerimi ikinci yarıya sakladım” diyor.MİRAÇ ACER” HER MAÇ FİNAL”


31.12.2019

Oyuncumuz Miraç Acer Antalya kampında medya merkezimize özel açıklamalarda bulundu. Babasının teşviki ile Telekomspor’un alt yapısında futbola başlayan Miraç Acer” Futbola ilk okulda başladım. Babam benim futbola olan tutkumu keşfedip Telekomspor’a verdi.

Orada kendimi geliştirdim. 1461 Trabzon ve bir devrede Trabzonspor’da oynadım. Sakatlanınca Düzyurt takımına gittim.23 yaşındayım ve üç kardeşiz. Her Trabzonlu çocuğun futbol hayalidir. Sokaktan beni eve zor alırlardı. Babama ben bu mesleği yapacağım dedim. Ulaşımı kolaylaştırmak için ilk transferimi arabaya yatırdım. Onun borcunu ödüyorum. Kumbaraya para atar gibi. Ulaşımdan çok çektiğim için araba aldım. Sağ bek oynuyorum. Kendime örnek aldığım oyuncu Gökhan Gönül’ü örnek alıyorum. Hırsına ve futbolunu beğeniyorum.

İlk yarıda hedefimize ulaştık. İkinci yarı bizi zorlu bir süreç bekliyor. Maç maç düşüneceğiz. Gününde olan yüreğini ortaya koyan kazanıyor Her maça final maçı gözüyle bakıp iyi konsantre olup kazanmak zorundayız. Birer birer gideceğiz. Takımızda bir aile havası var. Başarının en büyük özelliği aile olmamız.. Saha içinde ne kadar iyi olursanız olun bazen o da yetmiyor Saha dışındaki hava çok önemli. Yardımlaşma ve dayanışma bizi birbirimize kenetliyor. O beraberlik bizi başarıya ulaştırıyor. Takım olarak birbirimize samimi olarak kenetleniyoruz”SAVAŞMAYA HAZIRIZ


30.12.2019

Oyuncumuz Hakan Yavuz Antalya kampında medya merkezimize özel açıklamalardan bulundu.

Gemlik Belediyespor’da futbola başlayan ve Hekimoğlu Trabzon ilk gurbetim diyen oyuncumuz Hakan Yavuz” Orta sahada oynuyorum. 22 yaşındayım. Futbol sevgim çocukluğumdan geliyor. Mahalle aralarında futbol oynardım. Üç kardeşiz. Köyde yetiştim. Bursa Gemlikliyim. Aileme katkı sağlamak için çalışıyorum. İlk transfer paramı da aileme verdim. Bundan büyük mutluluk olamaz. Sizi büyütenlere, bakanlara, sizde büyüyünce destek oldunuz mu mutlu oluyorsunuz. Boş zamanlarımda maç izliyorum. Fırsat buldukça geziyorum.

Hedefim süper ligde oynamak. Elimden geleni yapmak istiyorum. Kısmet işi.. Yurt içinde örnek aldığım, Tolgay Arslan, Selçuk İnan ve Mahmut Pekdemir. Çok hareketli bir sosyal hayatım yok. İlk yarıdaki hedefimizi gerçekleştirdik. İkinci yarı bizi daha zor bir süreç bekliyor. Bunun bilincindeyiz. Takım olarak buna hazırlıklıyız. İşimiz zorluklarını biliyoruz ve onun için savaşmaya hazırız ”dedi